Balansinės Sūpynės ,,Laumžirgis" AV84

 • Balansinės Sūpynės ,,Laumžirgis" AV84

 • Balansinės Sūpynės ,,Laumžirgis" AV 84

  Techniniai duomenys: Ilgis 3,00m Plotis 0,50m Aukštis 0,80m.

  Maksimalus kritimo aukštis 0,75m

  Apsaugos zona ilgis 6,00m plotis 3,50m,

  Gali būti: standart, premium, exclusive+ kokybės.

  Standart: Medinės konstrukcijos pagrindas yra pagamintas iš medžio 120 mm skersmens šerdies. Medis yra impregnuotas vakuuminiu-slėginiu būdu, o tai padida medžio atsparumą įvairioms oro sąlygoms. (prekės kaina pateikta standart kokybės)

  Exclusive: Medinės konstrukcijos pagrindą sudaro impregnuota klijuota mediena. Klijuota mediena yra natūralus produktas bei puiki alternatyva plienui ar betonui. Klijuotos medienos sijos gaminamos klijuojant aukštos kokybės obliuotą medieną. Klijuojama naudojant tik vandeniui atsparius klijus veikiant aukštai temperatūrai ir psaudimui. Po sudėtingo klijavimo proceso gauname stiprų, stabilų produktą, atsparų korozijai, kas , be abejo, taip pat yra klijuotų sijų privalumas prieš plieną ar betoną.

  Premium: Medinės konstrukcijos pagrindas yra pagamintas iš ne daugiau kaip 80 proc. medžio šerdies, o tai sumažina medžio skylimą, veikiant temparatūriniam svyravimui, 120mm skersmens. Medis yra impregnuota vakuuminiu-slėginiu būdu, o tai padidina medžio atsparumą įvairioms oro sąlygoms.

  Prie  premium+ ir exclusive+ klasės gaminių polių yra tvirtinamos metalinės sijos, kurios yra betonuojamos į skiedinį.