Daugiafunkcinė Šešiakampė Karstynė AV160

 • Daugiafunkcinė Šešiakampė Karstynė AV160

 • Daugiafunkcinė šešiakampė karstynė AV 160
  Techniniai duomenys:

  Ilgis 3,00m. Plotis 3,00m. Aukštis 1,90m.

  Maksimalus kritimo aukštis 1,70m.

  Apsaugos zona ilgis 6,60m. plotis 6,60m,

  Gali būti: standart, standart+, premium+, exclusive+ kokybės.

  Standart: Medinės konstrukcijos pagrindas yra pagamintas iš medžio 120 mm skersmens šerdies. Medis yra impregnuotas vakuuminiu-slėginiu būdu, o tai padida medžio atsparumą įvairioms oro sąlygoms.
  Exclusive: Medinės konstrukcijos pagrindą sudaro impregnuota klijuota mediena. Klijuota mediena yra natūralus produktas bei puiki alternatyva plienui ar betonui. Klijuotos medienos sijos gaminamos klijuojant aukštos kokybės obliuotą medieną. Klijuojama naudojant tik vandeniui atsparius klijus veikiant aukštai temperatūrai ir psaudimui. Po sudėtingo klijavimo proceso gauname stiprų, stabilų produktą, atsparų korozijai, kas , be abejo, taip pat yra klijuotų sijų privalumas prieš plieną ar betoną.
  Premium: Medinės konstrukcijos pagrindas yra pagamintas iš ne daugiau kaip 80 proc. medžio šerdies, o tai sumažina medžio skylimą, veikiant temparatūriniam svyravimui, 120mm skersmens. Medis yra impregnuota vakuuminiu-slėginiu būdu, o tai padidina medžio atsparumą įvairioms oro sąlygoms.
  Prie standart+, premium+ ir exclusive+ klasės gaminių polių yra tvirtinamos metalinės sijos, kurios yra betonuojamos į skiedinį.